You’re in the army now…

[photopress:DSC07081.jpg,thumb,alignleft]Ilgai lauktas ir planuotas savaitgalis. Nemaža grupė žmonių (na, turėjo būt daugiau. Planavom būt 16, o susirinko 14, bet čia mažas nuostolis..)
Išvažiavau iš namų anksčiau, paėmiau Marių, po to Bronių, apsipirkom, nusiėmiau iš bankomato pinigų ir pirmyn Santariškių kryptimi.
Susitikimo vieta: Molėtų plente esanti degalinė.
Tikstlas: Dažasvydis (a.k.a. PaintBall)
Liaudis: visi savi ;)
Veiksmo vieta: a velnias žino :D Kažkur miškuose už Santariškių, jei neklystu – prie Visorių.
Atvažiavome kiek per anksti, bet kas keisčiausia, Domas ne vėlavo, kaip jam įprasta, o atvažiavo anksčiau. Galvojom, kad merginos nežais, tad nei aš, nei Justas antrosios pusės neėmėm, bet taip jau nutiko, kad vietoj Domo draugo važiavo jo mergina.

Pastoviniavom penkiese, paplepėjom, atvažiavo Micra, po to Karolis su Touareg na ir „direktorių“ pilna Avensis (Justas, Marius ir Mindaugas – „Virbasta“ ir „Perspektyvūs planai„) :D Dar paaiškėjo, kad turim sulaukt vienos mašinos. Laukdami juokėmės, kad mes su Justu būsim tikri kovotojai, kaip kątik iš Afganistano – barzdočiai ;D Na, ne ką blogiau ir mes su Bronium – abu su kerzais.
Truputi palijo, bet greit nustojo, tad buvom ramūs, kad purve šliaužiot neteks.
Kai paskutiniai žmonės prisijungė – po truputį pajudėjom tikslo link. Už keletos kilometrų nuo degalinės pasukom miškan. Pradžioj juokiaus, kaip ten Domui su Volvo S70 sekasi važiuot ir Nissan Micra’i, bet po kiek laiko ir mano dugnas ėmė kabintis, jau vienu metu buvau išsigandęs, kad pamečiau duslintuvą. Geriausiai aišku buvo Karoliui, mat tas su Touareg V6 važiavo.. Nieko, iki kovos lauko atvykome be incidentų :)
Žinoma iškart pradėjom juokaut ir kvailiot, kaip čia išsidirbinėsim, tačiau instruktoriaus pirmasis klausimas dauguma greit nuramino:
„Norėsit su sprogimais ar be?“
Kaip ir priklauso – 50% pasisakė už, o 50% – prieš, bet galiausiai visi sutiko, kad žaisim su sprogimais.
Instruktažas pravestas – pirmyn į pirmąjį mūšį!!!
Laukė ilgas kovų vakaras. Daug skirtingų užduočių (visos užduotys kartojosi du kartus, kad kiekviena komanda pradėtų iš skirtingų pusių:

  • Išsišaudymas (a.k.a. Deathmatch)
  • Vėliavos atnešimas iš aikštės vidurio (a.k.a. Capture The Flag)
  • Vėliavos pagrobimas iš priešininkų stovyklos
  • Pasala
  • Mėsmalė (pataikius – neiškrenti iš žaidimo, šaudoma kol baigsis šoviniai)

Vat tokios tat linksmybės. Daug adrenalino, azarto, bandymų regzti taktikas, tykojimo, maskavimosi, rasojančių akinių ir griaudinčių sprogimų..
Po visko geriausia susitikt su draugais ir išgerti alaus, nes kojos linksta kaip šakelės :D

[photopress:DSC07075.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07076.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07077.jpg,thumb,pp_empty]
Kariai Ratai Lygiuot!
[photopress:DSC07079.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07080.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07085.jpg,thumb,pp_empty]
Pasiruošimas Apšilimas Gauja
[photopress:DSC07083.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07084.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07086.jpg,thumb,pp_empty]
Piktas kareivis Apšilimas Apsiginklavimas
[photopress:DSC07087.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07088.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07091.jpg,thumb,pp_empty]
Tykom, stebim I ataką! Mūšio laukas

Viena mintis apie „You’re in the army now…“

  1. Buvau cia pries kelias savaites :) musu tai ir 20 buvo susirinke bet kas lieca gera dazasvydi tai nekas. Salmai tai tokie lievi kad truksta zodziu. Bet siaip tai fun nieko nematai leki betkur saudai betka :D :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.