Eurovizija (yra vizija, bet nėra iliuzijų), kycius ir sniegas, kėdė – kėdutė

[photopress:DSC05189.jpg,thumb,alignleft] Šeštadienis, saulutė šviečia… Medžiai, sninga, stipriai, bet gana mielai…
Ir mudu žygiuojame takeliu, lėtai, neskubėdami… Gražu… MeOw visa apsnigta :D Juokingai atrodė, nesusilaikiau – išsitraukiau fotoaparatą, pykšt pykšt, ir nufotografavau :)
Ne, ji nepikta, ne – aš jos neskriaudžiau, tiesiog mano katinas labai ilgai davėsi (sportavo) Impuls’e. Stipruolė mano, turbūt vis dar tikisi mane nugalėt :D Sėkmes.. :P Negi nelinksma pasigalynėt?
Tik va suknistas šeštadienis, nes kaip ir turėjom kitų planų, bet dėl tos Eurovizijos tenka dirbt :P O kadangi, nekurios įstaigos lėtai veikia pastaruoju metu, tai tenka dirbt papildomą darbą..
Žodžiu tenka ją žiurėt, o tą darom pas katina namuos ;) Prieš tai pažaidžiam Crashday, kurį aprašysiu kadanors vėliau, o tada prasideda juoko dozė, nes nesijuokt per tą finalą nesugebėjom :D

Ką manau apie Eurovizija? Yra vizija, bet mažai iliuzijų :P Patiko ką išrinkom.. Kodėl?? Nes žmonės nepabijojo sukurt tokį pokštą. Taip, LT United daina (jei ją galima taip vadint) nėra tobula, bet tai ir yra pokštas, ir elgesys, ir gestai. InCulto? Ne.. Idėja gera, tačiau atlikimas manęs nesužavėjo.. Pristatė mus, kaip ilgakojų, blondinų kraštą. O mes daugiau nieko neturim? Kažko trūko, kiti atlikėjai išvis nefigūravo mano smegeninės topuose :]
Bus puiku, jei plačioji Europa suvoks, jog tai viso labo pokštas ;) Tuomet skinsimimės į TOP10, kitu atveju – na ką padarysi.. Bet kokiu atveju būsim pastebėti (ar blogai, ar gerai – velniai – žino, bet būsim) ;)
Man tik juokinga ir kartu ima siutas dėl tokių žmonių, kurie rašo įvairius komentarus (pvz. LRT svetainės komentaruose), kurie peikia, „varo“, „deda“ ant LT United.. Dar kartą kartoju – taip, jų kūrinys nėra tobulas, bet kas už juos balsavo? O gi jūs patys, mieli tautiečiai, ne kas kitas :P Ką išsirinkome, tą ir palaikykime.“
Sėkmės vyrai!
Gana šia tema čia pliurpt…
Grįžkime prie to, kaip mes su MeOw galinėjomės.. Su ja sunku, nes ji… Gudrauja :P Vistiek nugalėjau, ir dar taburetę užkroviau :D
[photopress:DSC05190.jpg,thumb,alignright]Sekmadienis: atrodo niekuo neišsiskirianti diena.. Bet atitrauki užuolaidas, o tau pro langą šviečia saulė :) Velniškai gražus oras.. neapsakomas… Mmmm, taip ir užuodžiu, kaip artėja pavasaris… Taip gražu..
Šiandien nusprendžiau, kad reik vėl leistis į kėdės paieškas… Oras fantastinis.. Pro liuką pučia atšilęs oras, saulutė silpnai, bet šildo :P Linksma ;) Ir ką manot? Po beveik 3 menesių paieškų aš pagaliau nusipirkau kėdutę :) Weee~~ :D Jau atsibodę buvo ieškot ;) Vat… Dabar patogiai išsidrėbęs rašau šį įrašą :D Tokia patogi, kad net tinginys apima.
Papietavęs ir įtalpinęs kėdę (aha, tilpo, be be be :P ), lėkiau lauk su katinu :) Vėl miško takelis, tik šį kartą nebe sninga, nepučia vėjas.. Taip, čia dar daug sniego, bet dabar mus lydi, truputi šildantys saulės spinduliai. Koja už kojos mes žingsniavom takučiu….
Gana, laikas ilsėtis eit.. Užteks keverzot.. Ir taip aišku, kad labai smagiai praleidom vakarą kartu :P Pavydėkit padlos, sakau pavydėkit!!!! :)

2 mintys apie „Eurovizija (yra vizija, bet nėra iliuzijų), kycius ir sniegas, kėdė – kėdutė“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.