Ilgasis įrašas apie daug ką. Daug teksto. Daug foto

Po ilgesnės pertraukos, vėl rašau ilgą įrašą. Pradėjau rašyt Gruodžio mėnesį, tai ten, kur kalbėsiu apie „dabar“, supraskit, kad ten Gruodis ;). Visgi reik pasipasakot, kaip čia aš laikaus pastaruoju metu. O ir nuotraukų nematytų daug yra ;)
Stengsiuos labai neišsiplėsti ir parašyt glaustą įrašą, bet abejoju ar pavyks :D

Kaip man sekasi? Visai neblogai, žiūrint apie ką Jūs klausiat. Darbas? Liuks, patenkintas ;) Juolab, kad ir pinigėlių dabar pakanka papramogaut neblogai :D Na, ok ok. Šį mėnesį su pinigėliais sunkiau ;)
Kodėl? Nes truputį save apdovanojau už neblogas sumeles, visgi tiek dirbdamas galiu ir save palepint, o be to, mano „mažutis“ mašiniukas su 2,6 litro, 6 cilindrų varikliuku valgo tikrai nemažai benzino, ypač jei sugalvoju spustelt akceleratorių :) Bet smagu.. Galiniai varantys ratai – visai kiti pojūčiai ;) Ypač žiemą… Ar saugiai vairuoju? Hmm, reik klaust to, kas su manim dažniausiai važinėja. Kaip ten yra, Raimonda, ar aš saugiai važinėju? M?
Žinot gi mano charakterį.. Patinka? Kur gi toks žvėriukas nepatiks, juolab, kai už Renault, su kuriuo važinėjau, jis įsibėgėja daug greičiau (apytiksliai 4 sekundėm greičiau, pasak techninių duomenų), o jau su Renault ne vieną sugebėdavau palikt toli toli, tai tikrai smagu jaust, kad po koja šimtai „arklių“ ir „niutonų“.
Ak, tiesa, užsikalbėjau apie automobilį ir pamiršau, jog gyriausi, kaip save truputį palepinau. Taip, vieną dieną nebuvo nuotaikos, tai nuvažiavęs į Akropolį, vienoj parduotuvėj rūbų užsipirkau už 400 Lt. Senai buvau nužiūrėjęs, bet čia smulkmė :P
Labai norėjau… Labai.. Vat ir nusipirkau.. Darbui, pramogai.. Nešiojamąjį kompiuterį (laptop) – HP Pavilion (dv6000 serijos) :)

  Duomenys:

 • AMD Turion 64 X2 1.6 Ghz (dviejų branduolių)
 • 1024 Mb RAM
 • 15.4″ ekranas (Widescreen)
 • 120 Gb kietasis diskas
 • GeForce 7200 Go 256Mb TurboCache

Na ir aišku visi privalumai: bevielis internetas, web kamera / fotoaparatas (1,3 Mpix), Altec Lansing kolonėlės, kortelių skaitytuvas, DVD+RW DL su Lightscribe technologija (jau išmėginau, kada nufotografuosiu, kaip atrodo su ja apdorotas DVD), nuotolinio valdymo pultas, na ir panašūs džiaugsmai.
Žinoma, koks laptopas be bevielio interneto.. Taigi dar ir maršrutizatorius (durnai skamba :D angliškai – router) su bevieliu tinklu, kad visuose namuose galėčiau nešiotis kompą ir dirbt be jokių laidų :) Išpindėjimas? Gali būt :D Dar va bevielė pelė ir klaviatūra :) Na ir tašytė nešiojimui :) Vienu žodžiu – smagu.

[photopress:DSC06560.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06586.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06588.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06591.jpg,thumb,pp_empty]

Pasigyriau ir gana. Smalsu kanors išgirst? Ką būtent? Na ką gi, teks pasidalint su jumis savo istorijom ;)
Dirbu daug, ilgai, kasdien, dar karts nuo karto reik juk Mad For Speed judint, tai dar ir ten padirbėju, o šiaip tai nuo 7-8 dingstu pasitūsint kažkur. Ar rusiško biliardo, ar snukerio pažaist, tiesiog pavaikštinėt ar rimčiau pasitūsint į miestą, o gal tiesiog aplankyt vieną žmogutį, su juo pasijuokt, paplepėt, pasėdėt šiltai, sulaukt saldaus bučinio ar tokio mielo ir nuoširdaus žvilgsnio. Taip, vėlai parsibeldžiu, mažai miegu, bet toks jau tas gyvenimo ritmas dabar. Kartais tenka padirbėt ir naktim, o kartais net ir savaitgali naktim. Na nežiūrėk, Raimonda, į mane tokiom akim. Pailsėsiu, juk pažadėjau. Juk ne kasnakt taip. Tiesiog ne viską spėjam, o daug ko reik.

Ar spalvingas tas mano gyvenimas? Taip, kas be ko. Nuo kvailysčių iki rimtų pokalbių. Nuo juoko iki labai liūdnų akimirkų. Tu tik spėk, žmogau, gyventi tokiu ritmu ir suprasi, koks tas pasaulis nevienodas, besikeičiantis.

Norit istorijų? Galiu kažką detalesnio papasakot..

2006 12 22 – kolegų Kalėdiniai pietūs

Kaip sumastė mūsų šaunusis kicis, susirinkome Kalėdinių pietų, prieš dėdei Linkui išvažiuojant iš Vilniaus į gimtinę ;)
Skanus ir šaltas alus, pokalbiai, juokas, prisiminimai.. Pertraukėlė, gardus cigaro dūmas ant Mindaugo Maximos stogo… Fotoaparato blykstė ir pastoviai trinamos kvailos nuotraukos, daug juoko, beveik iki ašarų.
Bolidų apžiūra, įvertinimas ir laužymas :D Bene smagiausia dalis :) Taip, negaliu sakyt, kad ilgai jų nemačiau – su vienu buvom biliardinėj, pas kitą į barakus buvau nuvažiavęs, bet vistiek – buvo šauniai praleistas laikas :)
Taigi, prisikvailioję skirstėmės, kas sau. Aš pavėžinau Linkų ir šiek tiek pasibastęs po miestą judėjau kaikur kitur, Linkus traukė į barakus ruoštis namo, o kicis.. Na, o kur ruošėsi kicis, nieks nežino :D Na gerai gerai, caca tas mūsų kicis :)

[photopress:DSC06565.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06566.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06569.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06570.jpg,thumb,pp_empty]

2006 12 23 – Akropolis, Europa ir panašūs dalykai – dovanų paieškos

Taip, nepaisant to, kad su Jonu ir Justu ieškojom dovanų prieš važiuodami į biliardinę dar savaitės pradžioj, visgi dar teko mum su Raimonda lėkt paskutinėm dienom :D Spėkim, ką pamatėm sugebėję įsukt į Akropolio aikštelę? Kažkokį gerai pažįstamą džipą, gudriai įparkuota, pasinaudojus dideliu jo aukščiu ir pravažumu :D Žinoma viduj sutikom ir patį „kaltininką“ :)
Paieškos neliko bevaisės, radom nemažai, ko ir ieškojom, dar pablūdiję aplink aptikom gražų vežimėlių „vaizdelį“..
Svarbu abiem patiko dovanas, kurias viens kitam padovanojom ;)

[photopress:DSC06573_1.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06574.jpg,thumb,pp_empty]

2006 12 24 – 25 – Kūčios, Kalėdos

Kūčios namie, Kalėdų rytas – namie. Dovanos? Na, iš mamos tai tikrai puikių dovanų susilaukiau ;) Trakuos? Kaip visad.. :) Na o grįžus? Žinoma, kad su tavim į miestą.. Tik va, visur kaip iššluota, nieks nedirba, viskas tuščia, nors ir gera pabūt tokioj ramybėj..
Tikėjomės, kad Katedros aikštėj vyks koncertas, tačiau… Tačiau jis tik kitą dieną.. Apgavo mus :( Taigi reikėjo kažką sumastyt.. Hmm, gal mėginam į Bravaria? Bet viskas visur uždaryta, taigi keliaujame šiaip kur pabludyt, patupėt.

2006 12 26

Na taip, Trakuos buvau 26, tik aprašiau ties anom dienom, nes tai susiję su šventėm buvom. O ką veikiau šią dieną?
Sėdom į mašiną, staiga šovus minčiai, pasukau į Santariškių pusę, o jei tiksliau – Verkių rūmų link. Palikom „mersą
prie vartų ir išėjom pasibastyt per sniegą ;) Ir tik žvelgiant į baltus tolius šauna dar viena geniali mintis..
„Leidžiamės žemyn?“
Žemyn, prie malūno.. Žemyn, pažiūrėt į krintantį vandenį, o po to šiltai susėdus sušildyt kūną skania arbata arba vynu ;)
Prakeikėm laiptus lipdami.. Slidu, nepatogu ir visa kita. Dar labiau prakeikėm lipdami į viršų :D
Bet juk vertėjo ;) „ANE?“ :D
Kaikam reikėjo į koncertą, tačiau kompanija, su kuria ji ėjo – vėlavo, tad sau smagiai klausėm muzikos, sėdėjom susirange patogiam automobilyje ir plepėjom.. Juokėmės, galvojom, kad neteks eit į koncertą su jais :) Visgi jie praneša, kad pagaliau susiruošė, „prisišpakliavo“, tagi mes pajudam.. Am, sakiau pajudam? Nė velnio :D Akumuliatorius nusėdo.. Skambutis Justui – jis čiuožinėja Utenos pramogų arenoj, skambutis Domui.
„Kur tu esi?“
„Verkiuose“
„Kokio velnio tu ten važiavai?“
Visgi jis mus išgelbėja, o tada aš nuvežu Raimondą į koncertą ir judu „kraut“ akumuliatoriaus, o jei tiksliau – važinėtis. Paskambinu Broniui su Marium, sutariam, kad tuoj būsiu ir jie nusileis. Laukiu, laukiu, vis dar laukiu.. Nu blem, 2,6 ne 1,6, tai biškuti laukiant ir benzino pagailo. Užsigesinu. Ir jie išlenda :D Ne nu, kaip visada nelaiku. Bandom užsivest.. O akumuliatorius vėl miręs. Ką gi, nubėgu iki namų, atsivarau Renuka, bet žiūrim, kad Mersas blogai pastatytas, nepasiekia krokodilai akumuliatoriaus, taigi mes sau smagiai perstumiai 1,9 tonos sveriančią mašiną tryse ;)
O kas toliau? Toliau aš parvariau Renuką ir mes išlėkėm iki Bravarios pas Joną ir šiaip važinėjomės, o po koncerto pasiėmiau Raimondą, kad ir kaip ji spyriojos ir nenorėjo, kad aš benziną deginčiau.
„Bet kaip aš ryte užsivesiu važiuodamas į darbą? Man reik pasivažinėt ir pakraut..“
„Na gerai, kada būsi?“
„Aš jau beveik čia :P Po kokių 5 minučių“
Laukiu, ateina.. Pikti vaikinų žvilgsniai. Pavydu? Na ir puiku :D

[photopress:DSC06575.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06576.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06577.jpg,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC06578.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06580.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06583.jpg,thumb,pp_empty]

2006 12 29

„Labas, lekiam kurnors? Aš po 15 minučių būsiu pas tave“
Po 15 minučių, Antakalnis:
„Tai kur važiuojam?“
„Gal pūlo i Kubą?“
„Gerai, lekiam“
Visiška ramybė ir atsipalaidavimas, juokas.. Hmm, jei dabar nepataikau, jai puiki proga laimet :D Oi… Kaip netiketai :D
„Tik pamėgink neįmušt“ :P
„Tai iš ko sakei mes žaidžiam?“
„Hmm, gal iš šito?“ Ilgas ir saldus bučinys..
O visgi, iš ko mes žaidėm? :D
Nemažai pražaidę nutarėm, kad metas eit kur pasivaikštinėt, taigi palikom mašiną prie Kubos ir nužingsniavom į centrą. Bet kai pvisad – jei jau penktadienis, tai blyn visi kabakai arkavionės dirba tik iki 12 valandos, tai ką mes ten per pusvalandį spėsim prisėdėt? Taigi, slampinėjom nerasdami vietos, o ir noras kažkaip dingo.. Šaltoka.. Taip nuėjom iki Vokiečių gatvės ir net nepastebėję grįžom iki Katedros aikštės. Užkopėm ant Gedimino klno ir ten prastoviniavom gerą valandėlę. Gerokai sušalom, tad skubiu žingsniu patraukėm į mašiną. Bet namo dar visai nesinorėjo, taigi šildėmės ir tiek.. Galiausiai pajudėjom, ir buvo nuspręsta, kad važiuojam Valakampių link.
Keliukai medžių apsupti, vingiuoti.. Naktis jau viską aptraukus.. Šilta, gera, mieli žvilgsniai, „sveikas“ maistas (čipsai) :) Atrodo jau merkiasi akys, gana bimbinėt, metas namučio judėt. Ją parvežu apie 3-čią, idomu, iki kada miegos? :D

2006 12 31 – Naujieji

Sekmadienio rytas… Paskutinė 2006 metų diena. Planavimas, derinimas, įvairių prietaisų ir dalykų paieška, žmonių rinkimas, laiko derinimas.. Et 105 darbai, kaip viską suspėti? Hmm, reik Mersą paruošti, visgi teks pavažiuot tolėliau, reik maistą, gėrimus, fejerverkus supirkti. Sukamės sukamės..
O IKI tai buvo vaizdelių, kai lakstėm su šampano buteliais ir šiaip blaškėmės :D
Na žodžiu, veiksmas vyko apie 20km nuo Vilniaus. Jonas iškart apsipirkus išlėkė šildyt namuko, na o aš.. Man dar reikėjo benzino, visgi 20km pirmyn ir 20km atgal, tai mano mažas varikliukas gerokai išgert linkęs būtų. Dar, žinoma, reikėjo paimt Irmantą su mergina ir šiaip susipakuot.
Na, ką, viską susirinkę pajudėjom. Jau temo..
Tiesa, kol visai neiškrito iš galvos – ačiū Staskai už gera muziką ;)
Žodžiu atvykom, viskas liuks, namuke – +5 laipsniai šilumos – normaliai :D Bet čia buvo iki atvažiuojant man, kai Jonas šildė tik 1 pečių, o mes atvežėm radiatorių ir dar tokį tarybinį šildytuvą. Apsižiūrėjom kas ir kaip, aprodė Jonas valdas savo, partempėm daiktus, atnešiau ir sumontavau mūsų audio aparatūrą, o tada.. Tada užėmiau savo darbinę poziciją – etatinis pečių kūrentojas.
„Ne taip darai, taip nieko nebus“ – kalbėjo balsai iš nugaros
Nu blemba, chebra, kas iš mūsų puse savo gyvenimo gyveno name su pečium ir visa vaikystę mėgdavo paskaptuot malkas, o po to jasdegint? :P
11 valandą vakaro jau buvo apie 18 laipsnių :P tai, kaip ten sakėt? Nieko nebus? :P Be be be..
Mmm, skanios salotos, alus, tekila…
„Tėvai, padaryk ir man sumuštinį, ačiū“ ;)
Geras tas mūsų tėvas (Marius), aprūpino mane sumuštiniais, skaniais, dvigubais, su mėsyte.
Siautėjom, kvailiojom, o prieš 12-a, susirinkom šampaną, fejerverkus, cigarus ir į lauką!
Susibūriavom prie prūdo, pasiruošėm ir, išgirdę iš Vilniaus pirmuosius Naujųjų metų fejerverkus, prisidėjom.
Gretimam name kažkas irgi šventė
„Su Naujais!!!“ – šaukė iš balkono
„Su Naujais!!! Gal keičiam šampaną į mišrainę?“ :D Visgi norėjosi valgyti.
Prisifotkinom va kiek..
Grįžom vidun – šilta. Šokiai, kalijanas.. Veee

Rytas sunkus, bet ką jau čia padarysi. Nubėgu iki mašinos irbagažinėj susirandu dar vieną megztinį :P Aha, pasiėmiau dar vieną :) Atsibudome tik tryse – Marius, aš ir Kuša, pradėjom tvarkytis, kad Jonui mažiau darbo būtu. Tiesa, koks rytas be pokštų? :D Nusprendėm į vieną pustuštį butelį šampano išspausti citriną. Nesekmė! Įkrito kauliukas.. Na, su Marium pasekėm mano geanialiu pasiūlymu – pasidarėm piltuvėlį iš plastmasinio butelio, filtrą iš vaisinės arbatos pakelio :D Taip, kauliuką išgaudėm, bet dabar šampanas buvo raudonas.. Marius pasiūlė paragaut, gal visgi neverta jiem šito duot, gal perdaug skanus pavyko. Ir jis neklydo – tikrai skanus gėrimas buvo, tad viską išgėrėm ir nieko nepalikom :D
Aišku, nuotykių buvo daugiau, bet ir taip čia jau išsiplėčiau.

[photopress:DSC06594.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06595.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06596.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06598.jpg,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC06599.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06601.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06604.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06609.jpg,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC06619.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06629.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06631.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06632.jpg,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC06640.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06649.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06674.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06677.jpg,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC06678.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06681.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06682.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06686.jpg,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC06690.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06691.jpg,thumb,pp_empty]

2007 01 06 – gimtadienis

Norom nenorom, bet reikėjo susiorganizuoti gimtadienį, juk proga pamatyti draugus.
Kaip jau įprasta, tavęs ten nebuvo. Kodėl? Darbo vakarėlis? Na taip, mūsų susitarimą vistiek išpildėm, bet tik po gero mėnesio :P
Vėlavom. Ten kur norėjom – užimta, tad Igor (MAD`) ir Justas (Blight) užėmė kitą kabaką. Romkis (WooDooMan) negalėjo atvažiuot, nes padėjo savo Ingutei ruoštis egzaminui, na, o mes (Marius, Bronius, mano sesutė (Gabija) ir aš) susitikę Lazdynuose smagiai lėkem centro link. Mūsų jau laukė, tad mes skubėjom, kaip tik galėjom (aha, užsikabliavę žaisdami žaidimą, kuriame likom tik aš ir sesutė :D ).
Na, o po to jau laukė stalinis futbolas, dartai, kortos, domino ir t.t. ir t.t. :) Surengėm furbolo čempionatą, prisikvailiojom..
P.S. Deima, puiki dovana :) Idėja labai patiko ;) Na ir Marius neatsiliko su savo pokštais :D
Buvo smagu, užsisedėjom iki kokių dvylikos, tad teko atgalios pėdint pėsčiomis. Prie „Kablio“ su Marium taip smagiai sparingavomės, kad net mašina vidury kelio sustojo paspoksot, nes pagalvojo, kad rimtai mušamės..
Ačiū, kad susirinkote, buvo smagu :)

[photopress:DSC06723.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06724.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06725.jpg,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC06726.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06727.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC06728.jpg,thumb,pp_empty]

Na, manau pakaks šiam kartui. Ir taip prirašiau kaip beprotis :D

8 mintys apie „Ilgasis įrašas apie daug ką. Daug teksto. Daug foto“

 1. na na pagaliau sulaukiau ilgojo tavo iraso :)
  ilgai lauktas :P
  beje man nlb patiko tavo fraze „Kaip jau įprasta, tavęs ten nebuvo. “ kodel sakai kad iprasta?m? :/

 2. :P o ne taip buvo?
  variau i dziaza – taves nebuvo, variau i Dimitri – taves nebuvo, per naujaka taip pat, variau gimtadienio svest – ir vel taves ne kvapo :P
  tai jau net buvau priprates, kad nebuna taves tom akimirkom :)

 3. em, joa tuo metu buvom kazkaip atitole… bet manau dabar pripratai jog susitinkam kur kas dazniau :P arne?

 4. :P buvo keleta, kai nelaiku atvaziuodavo ir sumaudavo kokia staigmena :) pati zinai apie ka as :P

 5. taip, kas buvo, tas buvo :*
  vistiek saldu buvo tada su mersu… „ate“, o po to tik zuummm ir manes ne kvapo :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.