Pasirengimas slalomui ir dar šis tas

[photopress:DSC08177.jpg,thumb,alignleft]

Savaitėlė kupina išlaidų ir pramogų :)

[photopress:DSC08178.jpg,thumb,alignright]

Pirmadienis – po nesėkmingo mėginimo Ebay užsisakyti HP Ipaq’ą (kainą pakėlė labai aukštai ir man jau buvo neįkandamas aparačiukas) – nuvažiavau nusipirkt dėvėto Qtek 9100. PDA? Ne – Pocket PC + Phone :)
Windows Mobile 5, GPRS, Wireless, Bluetooth, Long range InfraRed, išstumiama pilna klaviatūra ir t.t.

Patogus žaisliukas, su galimybėm plėsti. O kas keisčiausia – po savaitgali atliktų testų – pusantro kart greitesnis, nei dvigubai galingesni HP Ipaq’ai. O dar paspartinus stabiliai dirba.. Žodžiu, toks išpindėjimas, kad penktadieni pasijungiau prie auto aparatūros ir visa vakarą filmai sukosi :D

Antradienis – tėvo naujutėlį Pajero varėm pas Robkę apžiūrėt ir pakeist šį bei tą. Kadangi niekaip nesisekė su juo iki šiol susitikt dėl vieno ar kito užimtumo – buvo proga atsiimt dovaną. Kadangi jis puikiai žinojo, ko dabar aš noriu – finansavo vieną iš kelių mano užgaidų. Pašnekėjom, apsižiūrėjom. Tėvas prisijuokė, kad servise mane visi pažįsta :D Ką jau padarysi – dažnai aš ten būnu (ne ne, ne savo mašinos taisyt, nors ir dėl to tenka retkarčiais).

[photopress:DSC08183.jpg,thumb,alignleft][photopress:DSC08186.jpg,thumb,alignright]Trečiadienis – Xenon montavimas. Robkė susidėjo ir man siųlė imt 4500K, bet aš žinoma užsispyręs ir noriu, savaip, todėl dabar sumontuoti 6000K. Taip, mažiau apšviečia, nei Robkės 4500K, ne taip ryškiai viskas matosi, bet daug geriau, nei halogenai – puikiai prietemoj ar tamsoj viskas apšviestas, o ir spalva kaip tik tokia, kokios aš norėjau :) Mini styling ir komforto priedas mašinai.

Penktadienis – išvyka su Raimonda. Tiesiog ramus vakaro praleidimas, pasivaikščiojimas, arbatos, apelsinai, bananai, sausainiai ir t.t. :)

[photopress:DSC08179.jpg,thumb,alignleft]Šeštadienis – nuo pietų lakstymas įvairiais reikalais, tame tarpe ir vizitas pas diagnostiką ir sutarimas perprogramuot įpurškimo kompą, šviesų reguliavimai ir t.t.[photopress:DSC08181.jpg,thumb,alignright] Deja, planuotas seno džipo tvarkymas neįvyko, tačiau šovė idėja – visgi sekmadieni slalomas, kodėl nenuvažiuot su Andrium pasitreniruot. Dar truputi pasikrapštėm pas Robkę ir namo, o tada jau pakeliui į Trakus.

Tiesa, kol viska sumąstėm, kol susiruošėm – ėmė temti, o atvažiavus į vietą jau buvo gana tamsu, tad teko su ilgosiomis šviesom ieškoti padangų :D [photopress:DSC08182.jpg,thumb,alignleft]Na, bet nėra taip jau blogai, mat Freima sakė, jog atvažiuos pažiūrėti, tai ta proga paprašiau, kad žvakių nupirktų ir jiems atvykus trasa buvo perdaryta, tuo pačiu ir trajektoriją pakeitėm. Na, o tada jau ir laiko skaičiavimai, tikslai ir šiaip smagus išsidirbinėjimas :) Taip ir išvažiavom, palikdami degti kapinių žvakutes – beveik meninė instaliacija. Sekmadieni turėjome važiuot į slalomą, bet Unlimited Gear pasišiukšlino ir slalomas paskutinę minutę buvo atšauktas. Kam tada skelbti apie varžybas, jei dar neturi leidimų. Et, ką padarysi, matyt nuo HPI laikų niekas ten nepasikeitė. Laukiam Bačiūnų!

Sekmadienis – namų tvarkymas, mamos mašinos plovimas, savosios plovimas – tebūnie „sekmadienis – švaros diena“ :D
Galvojau suorganizuot pikniką, bet tiek aš, tiek kiti buvo užsiėmę, tačiau vakarop susirinkom ir išlėkėm į Verkius valgyt pyragų.

Šią savaitę gal apsieisim be išlaidų, taupiai pagyvent reikia, na, o kitą reikės dėl mašinos kažką pagalvot, reikia stabdžius tvarkytis, gal ką rimtesnio susidėt, reik ruoštis gimtadienių maratonui ir t.t., o dar laukia kelios tolimos kelionės :)

3 mintys apie „Pasirengimas slalomui ir dar šis tas“

  1. taip vakaras su vaisemis trakuose, smagu, gera, jauku :*

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.