Futbolas kaitina mūsų kraują.. Lietuva – Gruzija 1:0

[photopress:DSC07149.jpg,thumb,alignleft]Eilinė savaitgalio išvyka į Kauną :D Čia pastaruoju metu mano įrašų ciklą matyt būtų galima vadinti “Kaunas – antrieji namai” :)
Tiesa, aš kaip visad, pastaruosius įrašus parašiau praėjus keliom savaitėm nuo įvykių, tik pastarasis matyt bus beveik laiku. Nė velnio nespėju, o po visų darbų, kažkaip pirmą valandą nakties jau nelabai yra noro kažką rašyt, taip jau gaunas. Bet neapleidžiu blog’o, smagu juk kartais užmest akį i nuotraukas ;)
Grįžkime prie temos: Futbolas.
Nedauk trūko ir būtume nevažiavę, mat norėjom imt brangesnius bilietus, bet kasininkė pasakė, kad jų nebėra ir likę tik prasčiausi (pigiausi, o vietos už vartų), tačiau vėliau paaiškėjo, kad ji apsiriko ir dar yra pigesnių už tuos, kurių norėjom, tačiau geresnėje vietoje ;)
Tai žinoma, kad nusipirkom tuos bilietus, negi praleisim varžybas ;) Planavom prieš tai lėkt į Trakus, pagulėt, pasidegint, pasipliuškent, gal su burlente paplaukiot, bet taip jau viskas nenusisekė, mat atsikėlus ir pažvelgus pro langą, mane pasitiko niūrus ir šaltas rytas. Juokais dar paskambinau Justui paklaust, ar jau važiuojam pasidegint.. Na, bet varžybų tai jau nesugadins!
Vietoj Trakų, visa tą laiką praleidom su Raimonda. Išvažiavom iš miesto paklausyt gegučių į Turniškes ;) Tylu ten ir ramu..

Prabudus Justuliui po popiečio miego sutarėm dėl susitikimo laiko, tad kol jis ruošėsi, mes užvažiavom nupirkt gėrimų ir užkandžių (a.k.a. Pistacijų, čipsų ir Nestea).
Žodžiu, susitikom, prisijuokėm dar prieš važiuojant, o jau nekalbu net apie tai, kas vyko pakeliui :D Lietuviškos estrados dainos ir šiaip šlageriai :)
Prie stadiono buvome anksčiau, tad radom puikia vietą mašinai, pasitrainiojom aplink, įkvėpėm kovingų nuotaikų ir patraukėm į vidų.
P.S. varžybos vyko Kauno Dariaus ir Girėno stadione :P
Kaip visad – apsauginiai Justa apieškojo, o manęs faktiškai ne :D Dar paėmė mūsų Nestea ir atsuko, galvojom, kad paragaut nori, tai maloniai pasiūlėm, bet paaiškėjo, kad negalima butelių su kamšteliais įsinešt. WTF? Juk viduj pardavinėja su kamšteliais, o ką jau kalbėt apie metalinius buteliukus nuo tų signalų? :P Žodžiu, sprendimas nesuprastas..
Susiradom savo vietas, įsitaisėm, pakvailiojom..
Gruzinai sėdi tolokai ir jų labai mažai, gal kokių 20-30, o lietuvaičių…
Varžybos prasidėjo himnais, tačiau trijų tenorų negirdėjau, nes Justas savo “liaunu” balseliu juos kuo puikiausiai perdainavo :D
Pirmas kėlinys nesudarė jokio teigiamo įspūdžio – kamuolys netoli mūsų vartų, Gruzinai griuvinėja ir raitos kaip mergaitės, vos tik prie jų kas arčiau stovi, niekaip nepataikom įvarčio.
Kaip bebūtų, antrajame kėlinyje viskas pasikeitė, kelios pavojingos atakos prie Gruzinų vartų ir 77-ąją minutę Sauliaus Mikoliūno pelnytas įvartis. JĖĖĖĖ!!! :)
Mes nugalėjom!
Po to smagi kelionė namo.. Lėtai važiuojant per Kauną, atsidarius langus ir užsileidus kažkokią lenkišką dainą :D Sustojus lavašų kavinėj prie autostrados, atsidarėm duris ir vėl savo estrados šlagerius užleidom, atvažiavus daugiau žmonių ir pamačius, kad aš su šaliku ir mes pergalę švenčiam – prasidėjo tikras broliškas lietuvių pergalės šokis, dainos ir t.t.
Smagu ;)
Kaip yra pasakęs Thierry Henry

“Sometimes in football you have to score goals.”

[photopress:DSC07150.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07153.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07155.jpg,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC07157.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07162.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07165.jpg,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC07166.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07167.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07169.jpg,thumb,pp_empty]

Author: drawgas

?

3 thoughts on “Futbolas kaitina mūsų kraują.. Lietuva – Gruzija 1:0”

  1. ei ei nereikia apie mergaites “varyti” mes nesam tokios bejegiskos ir griunancios kaip gruzinai!!!!!!! na bent jau as :DDDD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.