Pasikinkykime vėją. Aitvarai

Kaip visiem mano artimiausiem draugam jau žinoma – aš negaliu be vėjo, vandens. Na, šį kartą tai ne burlentė, tai šis tas, kuom galima užsiimti ir šaltą vėjuotą vakarą ;)
Jau senokai šnekėjom su Justu, kad norisi aitvarų, ar kaito (kitesurfingui). Neseniai bendradarbis nusipirko, tad ir mes nebeiškentėm.
Justas pasiėmė Flash 170CX (“paukštį”) sportinį akrobatinį 170cm pločio aitvarą, o aš – Meteor 200 – 2 metrų pločio parasparnio tipo sportinį akrobatinį aitvarą.
Tą pat dieną nulėkėm į Trakus jų pakelt į dangų. Tiesa, vieta buvo prasta, vėjas sūkuriuotas, o ir mes nemokšos dar, niekaip iš vaikystės nesugebantis prisimint, kaip reikia elgtis :D
Bet nieko, po truputį išsijudinom.
Pirmadienį vėlgi buvau Trakuos, tik šį kart su Raimonda. Vėjas stipresnis, vieta geresnė, o ir nusiteikęs kovingiau, tad kilo aitvaras kuo puikiausiai, smagiai pakvailiojau, Raimondą pamokiau – apturėjom smagumo, o vakare su Justu, Raimonda ir Dalia nuvažiavom prie Baltojo tilto – Vilniaus aitvarų pilotų mėgėjų ir ne tik pamėgtą vietą. Gerą pusvalanduką / valandą siautėjom su Justu, kol galiausiai vėjas nusčiuvo :)
Smagu.. Kas toliau? Power kaitas? :)

[photopress:DSC07446.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07449.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07450.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07451.jpg,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC07457.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07468.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07484.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07490.jpg,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC07499.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07504.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07505.jpg,thumb,pp_empty] [photopress:DSC07506.jpg,thumb,pp_empty]

Author: drawgas

?

9 thoughts on “Pasikinkykime vėją. Aitvarai”

 1. Leu. Tai ziuriu pirma bandyma analogiskoj vietoj kaip ir as turejot :)
  Ten atrodo prie ezero, ant kalvos tai visad turetu vejo but, bet ne velnio :)
  Aj, kai laikot rankenas ir kaitas ore jau rankas nuleiskit prie shonu. Ir specialistai kazkaip kartais pataria ne trukimo veiksmu, o kitos rankos stumimo sukt i reikiama puse. Bet cia bet kuriuo atveju normalaus vejo tam reikia.
  As savaitgali pas tevus sode bandziau kelt, bet ten ble erdves pakankamai nera kur butu veja nupjauta ir medziai nesimaishytu…ir vejo velgi truko :)
  7-dieni kaime irgi del vejo silpno ilgam nepavyko pakelt, bet mes gi turim shuni :D

 2. As tai kai randu vejo dabar bandau krastutinius visokius veiksmus…pvz pakelt taip aukstai, kad su veju beveik nelieka kampo ir tada kaitas lavirjuoja tarp skrydzio ir kritimo :)
  Arba nuleist ji ant zhemes kitaip nei trenkiant tiesiai :)

 3. Nu jo, isvedi is vejo srities ir apsukes parideni ant zemes :) Bet tam irgi vejo reikia :) O siaip esu mates nete ir prie tilto kaip liaudis aitvarais ant zemes uzsiima. Ta prasme ju beveik nekelia i ora, o siaip stumdo, ridineja ir varto :) Arba kai sklendzia vienu sparnu liesdami ramu vandens pavirsiu :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.