Naujieji metai atėjo!

[photopress:DSC08013.JPG,thumb,alignleft]

Gal kiek ir vėlai rašau, kad jie atėjo, bet taip jau pastaruoju metu yra, kad akys varva nuo to kompo arba tiesiog užmiegu, arba išvis esu nežinia kuriam kampe.
Kartais kyla noras išrasti naują laiko matavimo sistemą ir pasidaryti 72 valandų parą, nes dabartinės trukmės tiesiog neužtenka.

Na, bet grįžkime prie Naujųjų temos.
Vis atidėliojom, neapsispręsdavom, bet galiausiai mums liko 2 variantai – arba su Justu suorganizuojam gerą balių kažkuriose iš jo statybų, arba važiuojam pas Robertą. Turbūt būtų keista, jei kažkokia šventė įvyktų ne pas ją.
Taigi, sutarėm kieno mašina važiuosim, ką gersim ir kitas smulkmenas, liko tik patiems apsitvarkyt, susiruošt, pasipuošt.
Puošėmės ne veltui – seniai jau nešventėm su kostiumais, restorane…
Maža to, kad Naujieji, tai tuo pačiu ir didžiai gerbiamo Andriuko 25-asis gimtadienis, na, bet neužbėkime įvykimas už akių.

[photopress:DSC08012.JPG,thumb,alignright]

Taigi, vakarop mane pasiėmė Justas, jau surinkęs mergaites. Žinoma nebūčiau aš, jei nebūčiau kažko leptelėjęs smagaus (bent jau mums su Justu), už ką gavau truputį pylos.
Nulėkę į (turbūt jau aišku kur) vietą niekaip negalėjome rasti Robertos, kaip vėliau pamiršusios, kai ką svarbaus Vilniuje, tad mudu su Justuku, nusprendėm padėt ir nulėkėm iki Vilniaus (nesigilinsiu į smulkmenas, mat tai privati informacija :D ). Tik pajudėjus iš aikštelės pamatėm atvažiavusius Andrių ir Ligitą, bei jų draugus.

Kai grįžome – renginys dar nebuvo prasidėjęs, tad spėjom paplepėt, pradėt keistis dovanomis ir t.t
Naujametinio vakaro proga turėjo koncertuoti Mino (visą vakarą su Justu juokėmės iš slapyvardžio). Kaip ir kitų tokių “žvaigždučių” koncerto metu neapsiėjome kandžiai apie tai nepadiskutuodami, na, bet tai mūsų nuomonė.

Kaip bebūtų keista – nepastebėjau, kaip atlikėjas pasišalino 11 valandą vakaro. Tiesa, vedėjas buvo smagus ir užėmė visus žaidimais, taip pat išdalino lapukus, ant kurių turėjome užrašyti metų įvykį. Nebuvo sunku nuspręsti, ką rašysime, mat įpusėjus vakarui Andrius paskelbė, kad turi dvi žinias – vieną blogą, o kitą gerą. Pradžioj visiem tai atrodė, kaip pokštas, nors dėmesį visų patraukė.
– Sudaužiau BMW, sugebėjau į vienintelį medį pataikyt, bet nieko ten ypatingo – čia blogoji, o geroji, kad balandžio 25 diena mes tuokiamės, – ramiai išdėstė Andrius.
[photopress:DSC08017.JPG,thumb,alignleft]Kurį laiką visi klausė viso to, lyg pokšto, vėliau jiedu ėmė mus įtikinėt, kad visą tai tiesa. Žinom, su Justu iškart mestelėjom kelias kandžias replikas, kad Andrių jau nurašom, bet juk juokais. Pasveikinom, pasijuokėm, o vėliau buvom patikinti, kad tai tuo pačiu ir kvietimas mums atvykti į vestuves.

Ir visai netikėtai atsisuko 12-a. Fejerverkai (ne visi ten kur jiems vieta), šampanas, sveikinimai, pora skambučių Andriukui (Unio) su sveikinimais ir t.t. :D Taip Andriau, tau irgi ačiū – pats žinai apie ką mes ten šnekėjom :) Skambučiai giminėms, šeimos nariam, artimiesiems ir draugams, daug sveikinimų, na ir sveikinimai nuo aplinkinių, bei kitų restorano lankytojų, o po visko jau žinoma fiestos, baliai, festivaliai ir t.t., keletą muštynių, dėl parsivilkusių pergėrusių balvonų, bet viskas baigėsi sėkmingai, nukentėjo pora žmonių, bet greit viskas buvo pamiršta, o aistrų nevaldantys vaikinai išvežti.

Apie 6-ą ryto, po ilgų šnekų, juokęlių ir pokštų sumigom galvas sudėję ant Robertai dovanotų pagalvėlių :D Velnias, kokios jos patogios ;)

[photopress:DSC08009.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08010.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08011.JPG,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC08019.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08020.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08021.JPG,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC08024.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08025.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08030.JPG,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC08033.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08035.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08036.JPG,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC08038.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08039.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08043.JPG,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC08045.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08050.JPG,thumb,pp_empty] [photopress:DSC08051.JPG,thumb,pp_empty]
[photopress:DSC08052.JPG,thumb,pp_empty]

Author: drawgas

?

9 thoughts on “Naujieji metai atėjo!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.