Geležinė Omnitelio logika?

Pasvarstykime, protingieji kurmiai, kas yra smartphone, o kas yra PDA Phone (delninukas su telefono galimybėmis). Pagal mums pasiekiamus paaiškinimus matome – Smartphone, tai tas pats PDA Phone, tiesiog neturintis lietimui jautraus ekrano. Faktiškai tai yra esminis jų skirtumas.

Dabar eime prie ėsmės, kam aš pradėjau tokią temą nagrinėt. Praėjus kiek laiko po Qtek 9100 (HTC Wizard) įsigyjimo užsigeidžiau TyTN 2, mat Qtek man kartais per lėtas, trūksta RAM ar vidinės atminties. Su ta mintimi nuėjau į Omnitel, kur mane pasitiko jauna darbuotoja. Pastaroji pasiūlė virš 2000 litų kainuojantį aparatą apžiūrėt, tačiau aš norėjau išsiaiškinti pirkimo sąlygas, mat esu Omnitel vartotojas. Buvau patikintas, jog šiam telefonui man bus suteikta 1600 litų nuolaida, mat šiuo metu Omnitel vykdo akciją. Konkrečių įmokos sumų nesužinojęs, bet išgirdęs tai, kas labiausiai domino, patraukiau namo.
Po keletos dienų situacija panaši, tik aptarnauja jau kitas darbuotojas, tiesa, tame pačiame salone. Šį kartą atėjau tikslių sumų ir pačio telefono. Tačiau mane apstulbina jo paskaičiuotos sumos, kuriose neatsispindi nė kruopelytė nuolaidos. Imu klausinėtis, kaip čia yra, juk man sakė visiškai priešingai. Esu patikinamas, jog nuolaida taikoma tik Smartphone’ams ir, kad jis man gali pasiūlyti HTC P4350, kuris yra tas pats HTC Wizard, kurį aš turiu, tik atminties šiek tiek daugiau, o jo kaina Omnitel salone – virš tūkstančio litų. Žinoma atsisakau, paklausiu apie kitas įmanomas nuolaidas ir gaunu atsakymą "iki 700 litų". Gal ir nieko, bet vienas vinis yra – kas mėnesį mokėsi įrangos mokestį.

Taip ir išeinu nieko nepešęs ir nesupratęs, nuo kada galingesnis HTC TyTN 2 yra kitoje kategorijoje, nei HTC P4350 ar HTC Wizard. Nuo kada pigesniems modeliams siūloma nuolaida, viršijanti jų pačių kainą. Maža to, kaip galima vadinti nuolaida tuos 700 lt, už kurią tu kas mėnesį mokėsi, tuk tai ta pati paskola, tik iš Omnitelio.

Nepirkau aš TyTN’o ir nepirksiu, kol su kitom išlaidom neišsispręsiu, o tada jau be jokių nuolaidų paimsiu ir tikrai ne iš Omnitelio, toks aptarnavimas ir logika perdaug mane sugaišino.

Author: drawgas

?

4 thoughts on “Geležinė Omnitelio logika?”

 1. PDA Phone ir SmartPhone tai ne tas pats :)

  Esminis skirtumas toks, kad PDA phone tai delninukas su telefono galimybėmis. Tuo tarpu SmartPhone yra telefonas su operacine sistema.

  Aišku bet kuriuo atveju Omnitel pasiš… nes tiek P4350, tiek TyTN II yra PDA telefonai, tai jei jau pirmąjį laiko smartphone’u, tada antrąjį irgi į tą pačią kategoriją reik dėt.

  Kiek žinau bitė irgi TyTN II turi. Pasidomėk.

 2. Taigi nuėjus į betkurį saloną, turėtų pasakyt kuriame yra.

  Viena pažįstama visai neseniai pirko TyTN II iš Bitės. Jei nori, galiu užklaust kokiom sąlygom gavo.

  O šiaip kalbant apie patį TyTN II, tai man įdomu kodėl pas mus švediškus variantus pardavinėja, o ne pvz angliškus.

 3. Užklausk prie progos. O dėl variantų – tai gal pats laikas būtų ir lietuvišką turėt, su lietuviškos klaviatūros (kalbama žinoma ne apie SIP) palaikymu ir t.t :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.